Co je ekonomický systém Money S3

Money S3 se řadí mezi nejrozšířenější systémy pro malé a střední firmy v České i Slovenské republice. Nabízí všechny potřebné moduly – podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML. Vyznačuje se především jednoduchou a snadnou obsluhou v prostředí Microsoft Windows.


Je určen právě Vaší společnosti

Systém využívá nejširší spektrum zákazníků. Naleznete mezi nimi firmy, které se zabývají nákupem a prodejem, výrobou nebo službami. Mezi našimi zákazníky jsou velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a také drobní živnostníci a podnikatelé. V naši nabídce nechybí rovněž varianty Money S3 pro neziskové organizace a školy. Vše při velmi dobrém poměru cena/výkon, zajištěnou servisní sítí po celém území ČR a pravidelnou legislativní i funkční aktualizací.


Výhody systému

Money S3 zodpovědně nabízí jednoduchost a snadnost ovládání pro ekonomy, obchodníky i manažery. V přehledně uspořádané "Aktivní pracovní ploše" máte přístupnou libovolnou funkci Money S3 na jedno klepnutí myši. Získáváte jednoduchou a účelnou práci s daty a jejich vyhledáváním, tříděním, zpracováním nebo tiskem.
K dispozici máte velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují Vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení systému.

Co nabízí naše firma

Technická podpora je u ekonomických systémů klíčová. Firma LAN Consult, spol. s r.o. nabízí kromě prodeje systémů Money z titulu Konzultačního a prodejního centra (KPC) rozsáhlou škálu podpůrných služeb a činností, kterými pokrýváme potřeby uživatelů zejména ve východočeském regionu. Z těchto činností uveďme zejména:

• konzultační činnost před vlastním nákupem – zjistíme, zda je systém pro firmu vhodný
• prodej systému a jeho zavedení
• konzultační činnost při zavádění systému a metodickou činnost při jeho užívání
• rozsáhlý datový servis – údržba a opravy databází, importy a exporty dat, apod.
• rozšíření funkcí systému - programování doplňků pro Money


Získejte ihned a zcela zdarma plně funkční START verzi

Bezplatná verze Money S3 Start je ideální pro seznámení se systémem. Navíc řadě malých podnikatelů, kterým limity této verze dostačují, slouží Start k vedení plnohodnotného účetnictví zcela zdarma. Z verze Start lze rovněž kdykoli přejít na libovolnou z vyšších verzí při zachování pořízených dat.


Money S3 Start obsahuje bez omezení všechny moduly a můžete do ní pořídit libovolný počet dat po libovolně dlouhou dobu. Pouze pokud překročíte níže uvedené limity, budou tiskové sestavy opatřeny nápisem „neplatné“.


• 100 (500) záznamů do účetního deníku
• 100 (500) skladových dokladů
• 50 (200) adres
• 5 (15) mezd
• 2 (2) přenosy dat z centrály na pobočku a zpět
• 100 (500) objednávek/nabídek

Navýšení limitů na hodnoty v závorkách získáte ihned po bezplatné registraci přímo v programu.

Zapomeňte prosím na slovo demoverze a stáhněte si ostrou verzi Start CD vám také můžeme zaslat zdarma poštou - v takovém případě nás prosím kontaktujte pomocí e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonu 495 263 242