Co je ekonomický systém Money S3

Money S3 se řadí mezi nejrozšířenější systémy pro malé a střední firmy v České i Slovenské republice. Nabízí všechny potřebné moduly – podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML. Vyznačuje se především jednoduchou a snadnou obsluhou v prostředí Microsoft Windows.


Je určen právě Vaší společnosti

Systém využívá nejširší spektrum zákazníků. Naleznete mezi nimi firmy, které se zabývají nákupem a prodejem, výrobou nebo službami. Mezi našimi zákazníky jsou velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy a také drobní živnostníci a podnikatelé. V naši nabídce nechybí rovněž varianty Money S3 pro neziskové organizace a školy. Vše při velmi dobrém poměru cena/výkon, zajištěnou servisní sítí po celém území ČR a pravidelnou legislativní i funkční aktualizací.


Výhody systému

Money S3 zodpovědně nabízí jednoduchost a snadnost ovládání pro ekonomy, obchodníky i manažery. V přehledně uspořádané "Aktivní pracovní ploše" máte přístupnou libovolnou funkci Money S3 na jedno klepnutí myši. Získáváte jednoduchou a účelnou práci s daty a jejich vyhledáváním, tříděním, zpracováním nebo tiskem.
K dispozici máte velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují Vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení systému.

Co nabízí naše firma

Technická podpora je u ekonomických systémů klíčová. Firma LAN Consult, spol. s r.o. nabízí kromě prodeje systémů Money z titulu Konzultačního a prodejního centra (KPC) rozsáhlou škálu podpůrných služeb a činností, kterými pokrýváme potřeby uživatelů zejména ve východočeském regionu. Z těchto činností uveďme zejména:

• konzultační činnost před vlastním nákupem – zjistíme, zda je systém pro firmu vhodný
• prodej systému a jeho zavedení
• konzultační činnost při zavádění systému a metodickou činnost při jeho užívání
• rozsáhlý datový servis – údržba a opravy databází, importy a exporty dat, apod.
• rozšíření funkcí systému - programování doplňků pro Money


Získejte ihned a zcela zdarma plně funkční START verzi

Bezplatná verze Money S3 Start je omezená počtem dokladů a jednou pracovní agendou. Jakmile překročíte níže uvedené limity, po 30 dnech se objeví na tiskových sestavách nápis „neplatné” a v agendě uzamkne tvorba a editace záznamů.• 500 záznamů do účetního deníku
• 500 skladových dokladů
• 200 adres
• 15 mezd
• 500 položek objednávek/nabídekStahování bezplatné verze START zahájíte klepnutím zde.